VSTÚP DO KRAJINY SIGP ZÁZRAKOV

Poď sa s nami pozrieť do zákulisia SIGP. Presvedč sa, že je s nami sranda, že vieme byť aj vážni, ze sa tešíme z úspechu každého kolegu a vieme si to poriadne užiť. Garantujeme ti, že keď sa k nám raz dostaneš, už nebudeš chcieť odísť!

Zo života SIGP

Rýchle Správy

Pozri si najhorúcejšie a najzaujímavejšie novinky zo života SIGPákov a prežívaj ich spolu s nami!

Work & Travel

Sicília, Etna (2019)

V lete 2019 sme sa rozhodli vystúpiť na najvyššiu sopku v Európe.

SIGP-áčatá

Emka Kopecká

3.3.2021 o 23:58 sa nielen do rodiny Kopeckých ale aj do našej SIGP narodila malá Emka

Nová herňa

Zábava za každých okolností (2021)

Zábava je neoddeliteľnou súčasťou SIGP od jeho vzniku, tak prečo to nevytuniť?

Bologna

Business Trip (August, 2019)

Spojenie príjemného výletu s užitočnou business návštevou u dlhoročného klienta.

Benefity

Individuálny prístup, férovosť a ústretovosť

Neriešime omáčky. Berieme ťa ako kamoša, s ktorým sa poznáme pár rokov. Takže ak je niečo, čo chceš poriešiť, stačí prísť a pokecať, opýtať sa. Či nový pc kvôli výkonu potrebného na projekt, alebo máš kamoša, ktorý by sa ku nám hodil. Hoci aj keď dochádza zásoba kávy a ty máš tip na nejakú špeciálnu, ktorá ti chutí.

Možnosť projektovej rotácie

Každý máme svojrázne povahy, vlastnosti a preferencie. Niekto rád pracuje s veľa ľuďmi na projekte, niekto radšej samostatne. Iní by ostali v istej oblasti aj 10 rokov, ďalší majú radi zmenu a získavanie skúseností z viacerých oblastí za niekoľko rokov. Ak budeš preto potrebovať switchnúť projekt, vieme sa dohodnúť a prezentovať ti ďalšie možnosti.

Žiadna zbytočná byrokracia

Presné zaznamenanie času pri príchode a odchode u nás neplatí. Nemáme zbytočný middle manažment, ktorý by ťa sekíroval. Papiere, ktoré s nami máš podpísané sú tie, ktoré legálne treba a viac ani ťuk. Venuj sa tomu, čo ťa baví a hlavne venuj čas kódeniu a nie papierom.

Pružná pracovná doba & remote friendly

Nie si ranné vtáča a pracuješ rád v noci, keď je všade ticho a väčší pokoj? Neboj, u nás môžeš pracovať koľko chceš, kedy chceš (po dohode s klientom na primetime čase) a odkiaľ chceš. Hlavne nech sa cítiš komfortne a tvoje pracovné prostredie a morálka ti umožnia podať požadovaný pracovný výkon. Naše kancelárie majú 24h prístup.

Príspevok na vzdelávanie

Konferencia alebo kurz, coaching či mentoring - ak vieš o niečom, čo ťa posunie dopredu, prispievame! Podporujeme našich ľudí v rozvoji a každý má 250€ budget na rok na vzdelávanie. Napríklad aj na vycvičenie mačky, ktorá ti behá cez klávesnicu a píše chrobáky do kódu.

Technologický rast

Fungujeme ako tím. Táto priateľská atmosféra naozaj napomáha tomu, aby ľudia zdieľali svoje znalosti medzi sebou. Si junior / medior a chceš sa pohnúť ďalej? Žiaden problém - tvoji kolegovia sú len pár písmenok na klávesnici ďaleko (alebo pár krokov medzi kanceláriami). Si senior a expert v jednej oblasti, ale chceš sa stať expertom aj v inej, ktorú ovláda iný kolega? Dáte si pivo alebo kávu a získaš tipy a know-how z prvej ruky.

Teambuildingy, Spoločné raňajky a Work&Travel v zahraničí

Nebudeš len kódiť. Budeš s nami kadečo zažívať. Výstup na Etnu v Taliansku? Pláž v Chorvátsku? Jasné. Klasický víkend niekde v prírode, kde si večer spolu zahráme poker, zaspievame s gitarou alebo zahulákame na hokejistov pri pozeraní majstrovstiev. Budeš sa s nami pretekať na motokárach, zahráš si volejbal, pôjdeš s nami na túru alebo sa bicyklovať. Dáš si s nami obed, pivo, kalčeto turnaj. Povedz nám svoje záľuby a hneď ti ukážem najmenej 5 ľudí, s ktorými si u nás určite budeš rozumieť.

Herná miestnosť - Playstation s VR, kalčeto, hrazda, šípky

Ak sa ti už parí z hlavy alebo máš len málo energie, regeneruj sa a zabav sa. Naše kancelárie sú vybavené odreagovačkami ako šípky, hrazda, kalčeto a najnovšie playstation s VR. Čím väčšia pobočka, tým viac zábavy.

Náš príbeh a hodnoty

Písal sa rok 2006, kedy sa zrodila malá rodinná firma pod severnými horami Žiliny. Každý z našej SIGP krajiny je jedinečný. Ľudia s rôznymi osobnosťami, zameraním, názormi, talentom a schopnosťami boli spojení, aby čelili každodenným výzvam ako tím. Počas rokov našej cesty sme spoločne budovali synergiu, ktorá vytvára inovatívne riešenia náročných problémov.

KOMUNIKÁCIA

  • hovoríme o firme transparentne a otvorene, spolu sa rozhodujeme
  • s každým jednáme seberovne a férovo
  • nie si žiadne číslo, máme osobný / individuálny prístup

PARTIA

  • v SIGP si prijatý ako do dobrej partie / rodiny
  • môžeš sa u nás cítiť ako doma (doslova)
  • držíme spolu a pomáhame si

ROZVOJ

  • tvoj potenciál bude využitý na maximum
  • robíš to, čo ťa baví, si v tom dobrý a si potrebný
  • máš priestor sa rozvíjať a posúvať seba a firmu vpred

Naše štatistiky

39

SIGP športovcov

4

Navštívených krajín v rámci W&T

32

Litrov darovanej krvi

7

Spoločne zdolaných tatranských štítov

500

Kg zrecyklovaného papiera

7530

Poctivých zhybov na hrazde

251

Kukových poobedných šlofíkov

126

Stratených NERF nábojov

62

Spoločných firemných raňajok

2321

Litrov vypitej kávy

Tak čo, si pripravený nastúpiť na palubu?

Vyber si svoju krajinu zázrakov