S novými výzvami, cieľmi, pohľadom na vec
prichádza naša nová identita
Coderama logo
97

ODBORNÍKOV

16

Rokov v podnikaní

50+

úspešne dokončených projektov

15%

Pracujeme s najlepšími. 15% uchádzačov prejde pohovorom do SIGP

80%

našich ľudí plynule komunikuje po anglicky

+84%

stály ročný rast od roku 2009

Naše hlavné zameranie

Kladieme dôraz na to, aby naše riešenie bolo šité klientovi na mieru. Naši experti sú schopní zistiť, aké máte požiadavky a preto Vám vieme poskytnúť tím programátorov, ktorí budú na Váš projekt sedieť.

Podnikové komplexné riešenia

Máme skúsenosti s ERP, skladovými, CRM, CMS a inými typmi podnikových systémov, ktoré pracujú s obrovskými množstvami dát. Komerčné alebo štátne, naši programátori dodali úspešné riešenia vo všetkých oblastiach.

Webové aplikácie

Od manažmentu ubytovacích zariadení, automotive, elektronického zdravotníctva, po Ticketing a CMS portály. Náš rozsah a skúsenosti v rôznych oblastiach sú väčšie ako býva zvykom u obvyklej spoločnosti pre IT Outsourcing.

Desktopové aplikácie

Väčšina našich aplikácií je zameraná na Desktop a/alebo Web.

Mobilné aplikácie

???index.mobile_desc???

Cloud / Hosting

Vieme poskytnúť cloudové a hostingové služby na požiadanie.

QA / Dodanie

Naši programátori sú vo svojom obore experti a môžeme poskytovať realistické a relevantné odhady pri plánovaní projektu. Vďaka tomu sme vždy boli schopní odovzdať úspešný projekt a načas.

Poradenstvo

Okrem dodávania kvalitného softvéru sme schopní presne rozpoznať požiadavky našich zákazníkov a zároveň poskytnúť poradenské služby lepšie ako iné spoločnosti. Obaja majitelia sú/boli programátori a rozumejú obom stranám IT biznisu. Toto výrazne urýchľuje spoluprácu a proces špecifikovania projektu.

IT outsourcing

SIGP je stabilným partnerom v IT outsourcingu. Poskytovanie inovatívnych a kreatívnych riešení je pre nás vášeň, preto hocijaká prekážka v našej ceste je len ďalšou zaujímavou výzvou.

Dostupnosť
A Flexibilita Záruky

Plne garantujeme našim zákazníkom nepretržitú dostupnosť kvalifikovaných ľudských zdrojov počas celého roka.

Kvalita
A Rýchla Implementácia

Naši odborníci neustále monitorujú vývoj nových trendov a zlepšujú sa v najnovších technológiách, aby sme boli pred konkurenciou.

Optimalizácia
Nákladov

Jednou z najväčších výhod IT outsourcingu je jednoduchá eliminácia skrytých nákladov, čím sa znižuje riadenie IT tímov a celkové náklady.

Rizika
Zdieľanie

Zdieľajte s nami súvisiace riziká! Prevod zodpovednosti za správu a riadenie zníži vaše celkové riziká.

Čo hovoria klienti?

Nedávne projekty

Výber najnovších projektov