Staň sa jedným z NÁS

Neustále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu tímu! Tvorivosť a skúsenosti, ktoré prinášate, sú veľmi oceňované. V SIGP budete mať príležitosť spolupracovať s niektorými z najtalentovanejších IT profesionálov v prostredí, v ktorom podporujeme inováciu.

Naša online platforma je určená pre programátorov, architektov, analytikov a testerov, ktorí sa chcú stať súčasťou SIGP. Akonáhle úspešne prejdeš pohovorovacím procesom, bude na nás, aby sme ti našli vhodný projekt pre tvoj skillset.
Registrovať sa
Neustále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu tímu! Pozri si aktuálnu ponuku voľných pozícií a pošli nám svoje CV.
Voľné pozície
Pokiaľ sa ti medzi aktuálnymi ponukami nepodarilo nájsť vhodnú pre tvoj skillset budeme radi ak sa zaregistruješ aj tak. V prípade otvorenia vhodného projektu šitého tebe na mieru, ťa budeme ihneď kontaktovať.

Registrovať sa

SIGP výhody

V SIGP sa rozhodne nudiť nebudeš! Možnosť participovať na rôznorodých projektoch v širokom výbere odvetví je len jedna zo zaujímavých vecí o SIGP. Máme priateľskú, VEĽMI neformálnu atmosféru, skoro žiadnu byrokraciu a proaktívny a efektívny prístup k riešeniu problémov. Ku každému máme individuálny prístup a hlavne, užívame si to.

Work & Travel

Žiadna zbytočná byrokracia

Technologický rast

Kalčeto

Teambuildingy

Firemné raňajky