Naša prvá pobočka vznikla v roku 2006 pod Dubňom v Žiline. Vďaka kombinácii LEAN manažmentu, agilného vývoja a vysokej kvality našich developerov sme zvyknutí prekonávať očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Poskytujeme komplexné softvérové riešenia na mieru a outsourcing softvérového vývoja.

16

Rokov v podnikaní

97

Členov tímu

51

Aktívnych projektov

49

Klientov

5 MIL €

ZA ROK 2020

Naše Hodnoty

LEAN MANAŽMENT a AUTOMATIZÁCIA

Efektivita a produktivita sú predpokladom každej úspešnej firmy. Snažíme sa preto o maximalizáciu hodnôt s využitím minimálnych zdrojov.

Flat štruktúra spoločnosti vedie k automatizácií vnútropodnikových procesov na čo najvyššej možnej úrovni. Sme ľudia, ktorí majú myslenie nastavené na riešenie problémov rôznymi spôsobmi. Vďaka tomu dokážeme okamžite reagovať a ušetriť veľa času.

SLOBODA a ZODPOVEDNOSŤ

Príchod presne na siedmu ráno s košelou a kravatou? No jedine ak by si sám chcel. V našom tíme vládne uvoľnená atmosféra a absolútna transparentnosť. Nie sme kolegovia ale priatelia, ktorí sa stretávajú dennodenne aj mimo práce.

Ak si počas svojej pracovnej doby potrebuješ niečo vybaviť, alebo máš iba práve chuť si vybehnúť niekam na hory, pokojne si zober dovolenku. Mysli však na to, že stanovené termíny klientov sú pre nás mantrou a je nevyhnutné ich dodržiavať.

PROGRES

Počas rokov našej cesty sme napriek rôznym výzvam a prekážkam dosiahli vynikajúci úspech vo vývoji inovatívnych a efektívnych softvérových riešení pre našich klientov. Za posledné roky rastieme ako nikdy predtým a tento trend sa nám darí udržiavať. Rozširujeme sa o bystrých a kvalitných ľudí, zväčšujeme naše portfólio projektov a zakladáme si na budovaní dlhodobých vzťahov. Každý rastie s nami.

Náš Tím